Bezdrátová bluetooth sluchátka 4.1 (4 barvy)

Sleva

Stylová bezdrátová sluchátka bluetooth 4.1
 
The use of distance: 10m
The latest Bluetooth 4.1 technology
Battery capacity: 65mAH
Talk time: 4.5 hours
Charge hours: 2 hours
Standby time: 180 hours
Power input: DC5V / 200mA
Noise: CVC6.0
The song: Support
Agreement: HFP HSP A2DP AVRCP APTX
Voice prompts: Support
Function: call dialing, remote answer / end / reject / switch, telephone redial, mute, volume control, English switch, smart one for two, music pause / play, up and down the songApplications: Supports any, IPAD tablet, desktop computer with a Bluetooth device class phones. Not carrying a Bluetooth-enabled desktop computers can be used with a Bluetooth adapter.  

 P-1

32629588747 

Doprava a doba dodání

Placená doprava - Jakákoliv forma placené dopravy v nabídce. Přeprava do ČR mezinárodní doručovací službou (DHL). Jedná se o prioritní zásilky s obvyklou dobou dodání 14 dnů. Konečného doručovatele v ČR (SR) si kupující určí sám, při výběru dopravy během objednávky. (Česká pošta, Zásilkovna, DPD ...)
Pokud na doručení zboží spěcháte, vždy zvolte tento způsob dopravy!

Doprava zdarma
- Přeprava mezinárodní poštou jako obyčejný balík. Jedná se o neprioritní zásilku, na jejíž doručování nemá dodavatel žádný vliv. Konečným doručovatelem v ČR je Česká pošta (na Slovensku Slovenská pošta). Za obvyklou dobu pro doručení se považuje 45 dní a více. U nesledovaných zásilek nelze určit přesnou dobu dodání. .(doručovací statistika). Nedoručené zboží je možné odeslat znovu, popřípadě za zboží vrátit platbu
Doprava zdarma je vhodná, pouze pokud na dodání zboží nespěcháte!

  • Dostupnost: Skladem u dodavatele
  • Kód zboží: 32629588747

  • Vzorbarva

Cena 13,65  USD
  • Běžná cena: 15,03 USD
  • Ušetříte: 1,38 USD (-9 %)